1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd połączenia z xbox live

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez maciek447, Czerwiec 6, 2016.

1. maciek447

maciek447 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem iż grałem sobie na Xboxie live i nie było problemów dzisiaj odpaliłem gdzieś rano o 7 połączenie było dobre a tu 2h później jebs odłączono i nie chce się podpiąć (kod błędu 8015190E) sugeruje mi że to wina samej usługi albo zablokowano tymczasowo za "podejrzaną aktywność". Już od kilku godzin staram się podpiąć ale nic to nie daje, miałem tak kiedyś ale pomyślałem że to 1 razowa akcja a tu nie grałem tylko 2 dni i znowu to samo. Jeżeli coś łamie regulamin od razu usunę, proszę o pomoc z góry dzięki :)

Wczytywanie...

Poleć forum