1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

błąd połączenia

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez jashimara, Styczeń 23, 2010.

1. jashimara

jashimara Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Witam. Mam taki problem. Grałem sobie niedawno w halo 3 online i nagle wyświetliła mi się lista graczy a pod spodem starting game. Wcisnąłem przycisk guide i wszedłem w interfejs główny. Gdy chciałem sprawdzić listę pobieranych plików pojawiła się sama tablica bez niczego. Nic się nie dało zrobić anie wrócić ani nic, nawet po paru minutach oczekiwania aż coś się stanie. Lecz widziałem, że avatar dalej się rusza. Gdy chciałem wejść w 1 vs 100 konsola się zacięła. Gdy chciałem zobaczyć pobrane pliki z halo 3 wyskoczył komunikat błąd połączenia i jakaś długa liczba. Co dziwne wiadomości mogłem przeglądać. Proszę o pomoc. Czym to może być spowodowane? Jak to naprawić?:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. jashimara

jashimara Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Czy może to być kłopot z livem??

Wczytywanie...

Poleć forum