1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd porysowanej płyty przy grze wgranej na hdd

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez borysziom, Listopad 12, 2010.

1. borysziom

borysziom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam dziwny problem instaluje cod bo, włączam grę wszystko elegancko śmiga. Restartuje konsole i pokazuje mi się, że błąd porysowanej płyty. Wyciągam dysk gra z płyty działa normalnie. jak przeinstalowałem grę znowu 1 raz odpaliła i potem znowu to samo. Czyściłem casch lecz to nie pomogło, dysku sformatować nie mogę bo mam dużo danych. Nie chce grać z płyty bo szkoda mi napędu. Może ktoś z was pomoże ? Dysk mam WD 250GB.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    zle nagrana płyta zle sie skopiowała na hdd
    jak bedziesz grał z płyty to w ktorym momencie tez ci wyskoczy taki error

4. borysziom

borysziom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Aha, w sumie nagrałem ją na emtecu, ale już się nie opłaca przegrywać.
    Dzięki za odpowiedz szybką.

Wczytywanie...

Poleć forum