1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd przełączenia między płytami w RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pawlak57, Wrzesień 23, 2013.

1. Pawlak57

Pawlak57 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie. Posiadam konsolę z RGH . Chciałem sobie pograć w Max Payne'a 3 i gdy ukończyłem pierwszą płytę to nastąpił jej restart i gra zaczęła się od początku odpalać z 1DVD. Zacząłem grzebać po necie i przeczytałem, że może to być wina Freestyle dashu oraz Dash Launchu. Wgrałem Freestyle Dash i Dash Launch ver. 3.07 wg tutoriala, który jest na stronie. Niestety to też nie pomogło. Próbowałem także właczyć w Dash Launchu opcję "autoswap", ale to też nie pomogło.
    Grę mam skonwertowaną do .xex. Płyty są podzielone w folderze Max Payne 3 na Disc 1 i Disc 2. Próbowałem je wrzucić zarówno do folderu GRY jak i do folderu CONTENT ale w obydwu przypadkach jest taki sam błąd. Głębokość ścieżek w obu przypadkach miałem ostawioną na 5-6.
    Moglibyście mi pomóc i powiedzieć mi gdzie może leżeć błąd? Jestem w tych sprawach xboxowych dość zielony.
    P.S. Jest to moje pierwsze spotkanie z grą, która ma więcej niż jedną płytę.
    Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum