1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Blad przy aktualizacji pomocy??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez serek191, Grudzień 7, 2011.

1. serek191

serek191 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kiedy wgrywam aktualizacie z pendrive to zaczyna sie ladowac a po kilku minutach wyskakuje blad 3143-396b-1380-2203-c000-0001.Co mam zrobic prosze o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
  4. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Z tego co kiedyś wyczytałem, to aktualizacja wyrzuca ten błąd kiedy nie masz wgranego oryginalnego oprogramowania w swoim napędzie.

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Z tego, co się orientuje kody błędu zakończone na c000-0001 są spowodowane modyfikacjami konsoli. Musisz wgrać oryginalny firmware napędu i dopiero zaktualizować, albo włożyć stary napęd (jeśli był wymieniany) i dopiero zrobić update.

6. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Ja ostatnio miałem konsole z takim statusem i się okazało że jest oflagowana, nawet powrót do OFW nie dał rady. Ale jak wgrałem LT+2.0 i ruszyłem aktualizację z Gry to poszło elegancko. Najpierw jednak faktycznie zobacz tak jak radzi kolega Ciesiel91.

Wczytywanie...

Poleć forum