1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd przy aktualizacji - Pomocy !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez piotruczelli10, Grudzień 22, 2011.

1. piotruczelli10

piotruczelli10 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowa Jastrząbka
    To znowu ja pewnie jesteście już znudzeni moimi tematami sory ,że je zakładam ale nikt nie chce odpwiedzieć do rzeczy ściągnołem aktualizacje dasha 14699 wszystko ok xbox się sam wyłączył i włączył pojawia się druga aktualizacja i pisze w niej ,że muszę ją pobrać aby mieć dostęp do XboxLive aktualizacja pobiera się i przy 5% wyskakuje informacja o błędzie jakiś tam kod błędu przeszukałem cały internet ale nie trafiłem na taki problem proszę o pomoc.:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Moze jakis chwilowy blad

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie jesteś swieżakiem, zakładaj swoje tematy w odpowiednich działach. Jeśli ponowne wgranie dasha z pendrive'a nie pomogło, to oddaj konsole na gwarancje.

Wczytywanie...

Poleć forum