1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd przy logowaniu sie do profilu, oraz przy probie jego pobrania. RATUNKU !

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez grobla95, Kwiecień 13, 2013.

1. grobla95

grobla95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam. Mam taki problem. Ostatnio zmieniłem maila na którym było konto xlb, oraz zalogowałem swoje konto xbl dodatkowo na nowym laptopie z Win8. Po tym jak wykonałem te dwie czynności, właczam za 2 dni xboxa i cały czas, po zalogowaniu do profilu offline, przy probie połączenia wyrzucało mi błąd w połączeniu.
    Ale nie było napisane ze cos z profilem, tylko ze konsola nie moze sie połączyc z usługa xbl i zebym przetestował połączenie z xbl. Każdy test wychodził dobrze i konsola łączyła sie z xbl, po kolejnej probie zalogowania profilu w xbl było to samo. Postanowiłem pobrac mój profil jeszcze raz na konsole. Wszedłem wiec w pobierz profil, wpisałem login i hasło i za każdym razem gdy profil zaczyna sie pobierac, wyskakuje okienko " Przepraszamy, w tej chwili nie można pobrać profili w usłudze xbox LIVE. Sproboj ponownie poźniej ( i pod tym napisem) 80004005 ".
    Nie wiem co mam z tym zrobic, ale przy tym jak probowałem pobrac moje konto, tamto które juz było, usunęło sie. :((

dodam jeszcze ze przez kompa, na stronie xbox live normalnie sie loguje, na komputerze w windows 8 tez.

Alert Nie pisz post pod postem, edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. AmokK

AmokK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wejherowo
  4. -Paranormal-

-Paranormal- Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wawa
    Zależy jaki to był dzień. Bo akurat 13-04.... był problem z logowaniem się do XBL po 21(22)

Wczytywanie...

Poleć forum