1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd przy nagrywaniu Pomocy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kusti, Styczeń 17, 2010.

1. Kusti

Kusti Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam dziś sobie chciałem nagrać na płytke gre Vancouver 2010, ale niestety sie zawiodłem bo wyskoczył mi błąd , 2 razy nagrywałem i 2 razy błąd
    Nagrywałem na płytkach Omega, nagrałem już dużo gier na nich bez problemów, a teraz wyskoczył problem
    Z góry dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Imgburn dość często potrafi wywalić jakieś dziwne błędy w najmniej oczekiwanym momencie . Zmień program do nagrywania na clonecd powinno pomóc . Choć może to być wina płyty , ale raczej wątpię .

4. Kusti

Kusti Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dokłądnie , za 1 razem miałem 98 % już szczęśliwy a tu nagle ten błąd , ok jutro pójdę po Verbatimy i nagram clonem i zobaczymy

5. Byniak

Byniak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mi w xboxie się napęd psuje i nie których gier mi nie odpala ani nie nagrywa. Jak to nie pomoże to zastanów się nad moją wersją

6. Kusti

Kusti Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nagrałem Clon'em i zadziałało, dzięki :)

7. VV44

VV44 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Czarnystok
    U mnie nieclone też działa od zawsze

Wczytywanie...

Poleć forum