1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

blad przy nagrywaniu...wina plyty??

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez tomciopaluch, Październik 24, 2009.

1. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    nagrywalem dzis forze ..pobralem od URUK... gra sie automatycznie wypakowala..nie patchowalem nic..nie przelecialem abgx .odpalilem clonecd i po 80% wyskoczyl blad i wywalilo plyte...czy to mozliwe ze przez to iz uzylem plyty esperanza???? zawsze uzywalem tylko verbatim..al3e juz na sklepie sie skonczyly wiec wziolem na probe esperanze bo chcialem, w weekend pograc w forze

2. Lotnik421 Xbox One

3. nowak122

nowak122 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Koronowo
    kup verbatima albo omege, jedne z najlepszych ;)

4. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    no wiem..ale zamowilem na allegro verbatim i dopiero beda na poniedzialek a strasznie chcialem zagrac juz teraz w forze wiec wziolem esperanzy bo tylko takie mieli na sklepie w dualu...bede mial nauczke na przyszlosc............................a jak kolega wyzej napisal o omega..to warte zeby brac??

5. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Esperanza są słabe jakościowo fakt, ale jak masz dobra nagrywarkę to wypali wszystko.
    Jak nagrywarka pomyli sektory to później w weryfikacji zostaje to wykryte no i niestety błąd, dlatego na słabych płytach i nagrywarkach warto nagrywać x4 wtedy powinno iść dobrze bo nagrywarka wypala sprawniej.

6. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    nagrywarke mam dobra ..samsunga super writemaster..nagralem na xsa okolo 100 gierek i wszystkei dzialaly ..tyle ze to byly verbatimki..no nic.temat mozna zamykac bo juz wiem wszystko.dzieki

7. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    Co to za bzdury że nie da się nagrać na esperanze??? ja nagrywam na esperanzy i tylko jedną płytę zniszczyłem bo za szybko paliło na 150sztuk
    I dodam że też jade na Clone CD
    Może za szybka prędkość? Bufor na 100% był?

8. yoda

yoda Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja mam inny problem bo kupiłem verbatimy nowe tylko że mają prędkośc nie 2,4x tylko 8x.
    Odpalam nagrywanie clonecd na prędkości 2x-2,4x i nagrywa mi zero% przez 11 minut i wyskakuje błąd. (płyta do wywalenia:/). Gra to Army of Two pobrana z mediafire (jeden part musiałem pobrac z torrenta bo nie było, ale gra wypakowała się elegancko layer brake sie zgadzał). Wypaliłem już z 30 gier i nigdy nie miałem czegoś takiego. to wina płyty?

9. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    napewni kupiles plusy??? dvd +r dl??

10. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska

Nie bluznij omega i najlepsze te słowa nie ida w parze.

11. yoda

yoda Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Verbatim 8x DVD+R DL, 8,5GB, 250min. przepisane z opakowania :)

Wczytywanie...

Poleć forum