1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd przy nagrywaniu.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gumowaty, Sierpień 30, 2013.

1. gumowaty

gumowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, ściągnąłem grę Red Dead Redemption dla Xboxa 360. Przepuściłem ją przez abgx360 - tak dla pewności, bo gra jest w abgx2. Podczas nagrywania IMGBurnem już na samym początku wyskakuje błąd I/O. Mam nagrywarkę Optiarc DVD RW AD-7170A i wypalam na płytach esperanza. Wiem, że nie są to Verbatimy, ale jakoś wcześniej udało mi się na nich wypalać gry. Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
  4. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nagraj clonemcd. Jak nie da rady tym to kup nową nagrywarke.

5. Marek021

Marek021 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Słaba nagrywarka i słabe płyty.
    Być może niewystarczający sprzęt na taką grę.

6. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Problem jest w nagrywarce i płytach. Głównie w nagrywarce clonemcd może próbować jak tym się nie zaleca się kupić ihas rev b.

Wczytywanie...

Poleć forum