1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

błąd przy odpalaniu gry z dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cyryl19955, Czerwiec 11, 2014.

1. cyryl19955

cyryl19955 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mam taki oto problem: po przekonwertowaniu pliku iso na GOD pokazuje mi się informacja, że żeby odpalić grę muszę włożyć oryginalną płytę. Po późniejszym przekonwertowaniu na xex gra (fable II) wyłącza się po wybraniu płci bohatera. Ktoś miał podobny problem, jak to rozwiązać? Dodam jeszcze że fifa 14 w formacie GOD również mi nie zadziałała. Pozdrawiam :nevreness:

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Podaj szczegóły:
    wersja dasha
    wersja dashlaunch

4. cyryl19955

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    dashboard 16747
    dashlaunch V.3.12

Fife jakoś udało mi się odpalić. Możliwe że to coś z plikiem ISO jest nie tak, choć wątpię. Spróbuje jeszcze raz przekonwertować na xex i zgrać na xklocka. Pozdrawiam

5. RyyCo

RyyCo XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hachioji, Tokyo, Japan
    Jeżeli gry sportowe (FIFA, NBA) to tylko xex, po przekonwertowaniu na GOD są problemy ze ściereczką lub konsola się wyłącza. Dużo osób ma z tym problem. :)

Xperia J Stock 0.31 + Vengeance 1.46.

6. cyryl19955

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Przepuściłem Fable przez abgx360 i niby wszystko OK. Ale dalej po wyborze płci bohatera wyskakuje mi fatal crash.

7. cyryl19955

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Odświeżam temat, mam idendyczny problem z grą Fable III tylko że w tym wypadku gra nawet się nie włącza. Cache czyściłem ale nie pomogło.

Wczytywanie...

Poleć forum