1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd przy przerabianiu NFS Rivals

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xbox360sl, Czerwiec 17, 2014.

1. xbox360sl

xbox360sl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak mam przerobic nfs? W programie iso2god wyskakuje mi błąd: Could not locate default.xex or default.xbe.

Jak to pominę to gra się nie chce wlaczyc. Wiec trzeba cos z tym zrobic chyba

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    Tak w skrócie to NFS rivals nie przerabiasz do God tylko do formatu XEX (programem np. : EXISO-gui) , potem wyciągasz folder Content który musisz przenieść na wewnętrzny dysk konsoli (nie może to być pamięć przenośna) , a reszta plików która została to gra i przenosisz ją na dysk tam gdzie masz gry i grasz :)

4. xbox360sl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A nie można jakoś inaczej tego zrobic? Sciagnalem exiso gui ale nie da sie przerobic gry. Wyskakuje mi blad. W destination tworzy sie tylko folder bez zadnych plikow. Mam wersje 1,00,0007

5. xbox360sl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ponawiam pytanie. Jak przerobic nfs?

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Uruchom exiso jako administrator, ewentualnie użyj xbox backup creator

7. xbox360sl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przerabiam w exiso-gui ale po chwili mi pokazuje ze operacja zakonczona succesfull, a w folderze nie ma zupelnie nic :/

KTOS POMOZE? :(

Wczytywanie...

Poleć forum