1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd przy tworzeniu obrazu

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez LauraR, Styczeń 27, 2012.

1. LauraR

LauraR Dziewczyna Dziewczyna

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Pszczyna
    Pożyczyłam od znajomego grę na x360 i chcąc ją sobie przegrać chciałam stworzyć obraz z dysku za pomocą img burna. Niestety przy 19% pojawia się błąd (L-EC uncorrectable error). Lipa z przegraniem, czy da się to zrobić jakimś innym programem do tworzenia obrazów ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vardas

Vardas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
    Jeżeli to oryginał to zwykłym napędem nie zrobisz obrazu.
    Jeżeli pirat to zależy jaka to gra. Nowych gier nagranych metodą TRUNCATE podobno nie można kopiować.

4. LauraR

LauraR Dziewczyna Dziewczyna

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Pszczyna
    Chodzi o Black Ops, gra to pirat. Niedawno miałam również pożyczonego BF 3 i z nim nei było problemu by stworzyć obraz z płyty i następnie nagrać.

5. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Mozliwe ze obraz kiepsko nagrany na plyte.Zobacz czy gra instaluje sie calkowiecie na dysk.Jezeli nie znaczy ze plyta do kitu,jezeli tak-masz pelno programow-nero,clone,imgburn

Wczytywanie...

Poleć forum