1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd przy weryfikacji

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez Ra1to, Listopad 5, 2014.

1. Ra1to

Ra1to Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miał ktoś może problem z nowym codem? Przy wypalaniu drugiej płytki wyskakuje mi błąd przy weryfikacji. Wypaliłem już trochę płyt i wszystko śmiga(w tym gry z civem), w czym może być problem? Dodam, że pierwsza płytka bez problemu się wypaliła.

płytki verbatim, ustawienia te: [​IMG]

~Problem rozwiązany

2. Lotnik421 Xbox One

3. Cinek941

Cinek941 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam tą samą nagrywarke, na ustawieniach ze zdj niestety nie przechodzi weryfikacji. Poszperałem na forach i znalazłem testy różnych ustawień i najlepsze efekty daja te ustawienia :FHT: ON, OHT:OFF, SB:ON, Overspeed: OFF. OPC:ON, Burnproof: ON, prędkość 4x i bufor oba na 80MB. W ten sposób wypalilem spora ilość gier i wszystko było ok. Niestety z nowym codem tez mam probelm... gra wypalona poprawnie a mimo to instalacja na dysku dochodzi do 71% i błąd ze szmatką ;/ Ten cod to wersja SRT z pl napisami? Może ten obraz jest skopany ale czego by abgx nic nie pokazywal na ten temat?

Wczytywanie...

Poleć forum