1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd przy weryfikacji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tomiko, Listopad 21, 2012.

1. Tomiko

Tomiko Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

X360 Elite Jasper
    LT 3.0

Przy nagrywaniu Fight Night Champion nagrywarką z laptopa wyskakuje mi taki błąd:
    Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 171785f8961d5.jpg

grę przygotowałem według poradnika z forum, z nagraniem Skate 3 nie było żadnego problemu... próbowałem nagrać na płycie Verbatim i Platinum.
    Czy ktoś wie w czym może tkwić problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mateo360

mateo360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    podstawa tak jak i przy nagrywaniu gier xgd3 jest wybor predkosci 2.4x ....mi fight nighta za 3 razem na verbatimce mkm003 nagralo,a koledze nagrywalem na moim laptopie to za 1...moim zdaniem nie kazda plyta jest taka sama czyli nazwijmy dobra...ale to moje zdanie

4. Tomiko

Tomiko Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    prędkość była dobrze ustawiona, wszystko jak w poradniku i 3 płyty w śmietniku :p

Wczytywanie...

Poleć forum