Błąd przy wypalaniu gier XGD3

max123max

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Siemano,

próbowałem sobie wypalić grę XGD3 ( w tym przypadku Dirt 3 ). Jednakże przy 50% imgburn wywalił błąd:


Postępowałem wg poradnika na forum. Ma ktoś jakieś pomysły dlaczego tak się stało?
W menadżerze pokazuje, że mam takie coś na nagrywarkę: HL-DT-ST DVD+-RW GSA-H31L ATA Device
Dodam też, że na linuksie XGD3 mi się bez problemu wypalało ale na windowsie error
 

jmik76

Użytkownik
Użytkownik
nagrywarka Ci pada, albo plyta kiepskiej jakosci.
 

max123max

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Płyty to Verbatimy 8x ;) Prawde mówiąc, mogę jeszcze jedną spróbować ( taka sama nagrywarka ale u ojca, chyba nawet 1 płyty nie wypalała )
 

Kacper Chrobustowski

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuj CloneCD dobry program mi wypala gry od XGD3
 

Lacky

Świeżak
Świeżak
Cześć. Mój 1-szy post.

Ja borykałem się z problemami z nagrywaniem płyt, gdzie podczas weryfikacji miałem błąd przy 49%.

1-sze co przychodzi mi do głowy to nagrywarka, mam dostęp do wielu sprzętów i min. na LG nie udało mi się prawidłowo wypalić płyty nigdy.

Na wypalarce ihas124 B mogę spokojnie podważyć teorie że tylko Verbatimy, ja zarówno na Vakoss jak i Maxellach nagrywam ze 100% powodzeniem, oczywiście zanim poznałem jak to się robi uwaliłem kilka płyt. Do nagrywarki należało wgrać inny firmware niż ten znaleziony na forum z poradnika, na forum również jest inny firmware rozszeżony, który po wgraniu nagrywa płyty innych marek prawidłowo no ale odbiegłem od tematu :).

Jak kolega Kacper napisał CloneCD możesz spróbować, ale nie jest to tak doprecyzowany soft jak w przypadku Image.

Możesz jeszcze spróbować nagrać z prędkością x4, wyczytałem w innych tematach, że ponoć to pomaga.
 

max123max

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Siem, sposób Kacpra zadziałał. I to jest fake, że tylko na iHasach można spokojnie wypalać inne płyty. Ja na swojej nawet platinum wypalałem i działało, chociaż ostatnio nie chciało wypalać. :D
 

Do góry Bottom