1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd regionu,Thief

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Szymoon, Czerwiec 16, 2015.

1. Szymoon

Szymoon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Kupiłem sb ostatnio golda,by pobrac grę Thief z games with gold. Moja konsola to 360 E NTSC (z USA). Przy probie pobrania wyskakuje komunikat o bledzie regionu. Czy jest jakas szansa na pobranie gry ? Podobnie mialem z gra Tomb Raider, za którą ZAPŁACIŁEM. Prosze o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    masz konsolę na region USA więc gry z naszego regionu (te które nie są REGION FREE) nie będą działały. Najpewniej obie te gry są dla regionu EU (PAL).

4. Szymoon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A zmiana regionu konta cos zmieni ?

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jak zmienisz na USA to powinno pomoc, ale zapomnij o jezyku PL w grach

6. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Musisz zmienić region konta i zapewne mieć tunelowanie do pobrania licencji z regionu US. Bez tunelowania zacznie ci pobierać i przy ok 80% wywali błąd. Robisz tak. Kupujesz jakiś tani VPN na US bądź szukasz darmowego na ograniczony czas, pobierasz grę z konta na region US aż do otrzymania tego błędu przy ok 80%. Następnie tunelujesz się na US i wznawiasz pobieranie, żeby tą licencję pobrał już z US. Tak to kiedyś działało i osobiście robiłem to przy pobieraniu CoD : WaW, tylko że wtedy błąd występował przy ok 99%, a teraz z tego co ostatnio zauważyłem to jest to właśnie ok 80%.

7. Szymoon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W jaki sposób sie tuneluje ?

8. Overkill

Overkill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    338
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    z mazowieckiego
    ja też mam problem z pobraniem gry thief kiedy chcę pobrać od razu wyskakuje mi błąd mam ustawione na region US konsole kupiłem w PL mam jeszcze drugie konto ale nie mam golda ustawione jest na region PL

Wczytywanie...

Poleć forum