1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Blad Routera?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez memorial2, Grudzień 4, 2010.

1. memorial2

memorial2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam cały pakiet w upc net,tv,tel korzystam z dwóch ruterów jeden główny a do niego wchodzi drugi który rozdziela sygnał na dwie konsole na xa i ps3 ,wszystko zaczęło sie od tego ze chciałem zadzwonić ze stacjonarnego ale nie było sygnału kontrolka w telefonie paliła sie ale brak sygnału wiec sprawdzam podłączenie routerów i odpinam kabel telefoniczny od routera upc i wkładam w drugie gniazdo po chwili przełączyło mnie na rozmowę obcych ludzi gdy sie odezwałem ta osoba sie rozłączyła bardzo dziwne i śmieszne potem bawiłem sie bo miałem nadzieje ze sie jeszcze gdzieś "podczepię" ale nic z tego i teraz pytanie z czystej ciekawości czy jakoś sie to nazywa ,czy można w sposób kontrolowany podłączyć sie pod czyjaś rozmowę i czy to sa tylko sytuacje losowe i na czym takie połączenie przez manipulacje przy routerze i kablu telefonicznym dokładniej polega?

Wczytywanie...

Poleć forum