1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd Systemu E81

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez arde, Grudzień 9, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. arde

arde Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Próbując odpalić grę na znieaktualizowanej konsoli wysypalem system(?)...mianowicie : włożyłem grę do napędu wyskoczyła mi opcja aktualizacji konsoli nacisnalem kontynuacja,po chwili konsola poprosiła mnie o odpowiedni dysk z aktualizacja...zresetowalem konsole i wyskoczył błąd E81

CZY JEST TO USUWALNE ?

po tygodniu przetrzymywania mojej konsoli w serwisie dziś uslyszalem ze jest to nie do podniesienia jak na razie...szukać dalej po serwisach w Łodzi opcji naprawienia tego czy dać sobie na tą chwile spokój ? Na czym polega błąd E81 ? Czy serwisanci mogli coś schrzanić przy tym i po tygodniu mi powiedzieć ze to nie przerabialne ? Jak tak to co mogli sknocić ? Proszę o rzetelny posty i pomoc !

Z góry dziękówka

arde

2. Lotnik421 Xbox One

3. pitek345

pitek345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    JG
    Jest to błąd Dashborda. Zainstaluj nowego

4. arde

arde Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ktoś ma inne sugestie ?

5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    podczas aktualizacji nie można jej przerwać ,ani wyłączyć konsoli czyli błąd updatu -
    firmware zostało uszkodzone
    możesz spróbować wgrać aktualizację z pendriva lub płyty ,jeżeli nie pomoże trzeba
    zrobić od nowa flash pamięci - o ile miałeś kopię wcześniej zrobioną
    (nie wiadomo co robili w serwisie ?)

6. arde

arde Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    odebrałem dziś konsole z serwisu,wisi na aktualizacji ale żeby zflashować konsole potrzebne są dane konsoli ,które przed przerobieniem zgrywa sie na płyte,ja takiej plyty nie dostalem,ponoć moge na złom konsole oddać

7. Dixon37

Dixon37 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Bo to prawda. wszelkie modyfikacje flasha urządzeń są bardzo nie bezpieczne. kiedyś telefon w ten sposób rozwaliłem bo wgrałem softa ze zwykłej omnii, a miałem omnie hd.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum