1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd systemu e81

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bamper, Sierpień 12, 2010.

1. bamper

bamper Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem xboxa zaledwie wczoraj, wszystko było ok, a dzis włączam i jakis update sie niby robil nie wiem jak,bo nie mam xboxa do internetu podpiętego i teraz wyskakuje błąd systemu E81 i nic nie mogę zrobić. Jest jakiś sposób na naprawę tego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  4. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    An error code reading "E81" might indicate a failed update. Turn off your XBox 360 console and turn it back on while holding down the sync button on the console. This should fix all failed update errors.

Read more: How to Repair One Red Light on an XBox 360 | eHow.com How to Repair One Red Light on an XBox 360 | eHow.com

Wczytywanie...

Poleć forum