1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Blad verify w IMG Burn, pytanie

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez izba500, Lipiec 21, 2008.

1. izba500

izba500 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzisiaj nagralem sobie GTA4 i przy sprawdzaniu (verify) wyskoczyl mi blad na 53%, czy mimo to bede mogl grac na tej kopi gry na live??

POZDr.

2. Lotnik421 Xbox One

3. zmaciejz

zmaciejz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: Blad verify w IMG Burn, pytanie

nei wiem czy na live, ale mi tez niedawno wystapił błąd w verify i mimo wszystko gra chodzi

4. kolek5

kolek5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

IMGburn jest do bani!!! JAk uzywalem tego programu to co 2 plyte mialem zle nagrana!!! Zainstaluj sobie Clone CD 5.3.1.0 mam i wszystko pieknie mi sie wypala niezaleznie od plyt.

5. lukmaj

lukmaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Mnie sie tak zdazylo 2 razy, ale nagrywalem z obrazu ktory znajdował sie na dysku USB. Proponuje nie dotykac kompa przy wypalaniu i pozamykac wszystkie niepotrzebne programy.
    U mnie osobiscie jak wyskoczyl blad przy sprawdzaniu Turoka to w jednym momencie gry zawsze mi sie zawieszal, a wiec jesli gra Ci dziala z tym bledem to moze sie okazac ze w jakiejs jej dalszej części mogą byc problemy.

6. przeo_91

przeo_91 Guest

Na Live nie graj! Niech coś nie spasuje M$ i ban gotowy... Nagraj jeszcze raz.

PS. IMGBurn jest najlepszy ;D

7. seba660

seba660 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Władysławowo

Mam taki sam problem, tylko ze u mnie po nagraniu sprawdzilem gre jeszcze raz i wszysko przeszlo do konca, tak samo mialem z assassinem creedem, mam konsolke podlaczona caly czas do internetu i nic sie nie dzieje.

Wczytywanie...

Poleć forum