1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd w Mortal Kombat

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez 19vipu93, Kwiecień 18, 2011.

1. 19vipu93

19vipu93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam
    Mam problem z najnowszą odsłoną Mortal Kombat. Nagrałem 2 razy, i w obu przypadkach wyskakuje mi komunikat, że płyty nie można odczytać, przetrzyj ją miękką ściereczką, itd. Zaktualizowałem dashboard do wersji 2.0.12625, ale to również nie pomogło (w pewnym momencie wyskakiwał mi cały czas błąd E74, ale już to minęło). Macie jakieś pomysły co z tym zrobić? Dodam jeszcze, że ściągnąłem wersję od Marvela, wszędzie w komentarzach pisze, że działa, a nagrywałem na płyty ThinkXtra i Verbatim.

2. Lotnik421 Xbox One

3. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Może napęd już wysłużony? ;] Z jaką prędkością nagrywałeś płytki?

4. RagnarBL

RagnarBL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    przed nagraniem przeskanuj ISO programem abgx, jak wywala błąd to na 90% nie zadziała, ściągnij inny relase bo może fake a na komenty nie patrz bo to cuda sa jak na pudelku

Wczytywanie...

Poleć forum