1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd weryfikacji - ABGX 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mateooo14, Styczeń 3, 2012.

1. Mateooo14

Mateooo14 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.

Mam pytanie a mianowicie, jak ściągam gre na xboxa np. z torrentów lub innego źródła (plik ISO i DVD ) to czy muszę za każdym razem przepuszczać przez ABGX 360 ??

Bo przed wczoraj ściągłem HAWK 2 i się nagrało do końca ale w połowie weryfikacji wywalił błąd i gra nie stety nie działa tzn. włącza się ale nie da się gać bo startuję odrzutowcem i nic dalej się nie dzieje.
    Dziś tak samo, nagrywałem Fable 2 i się nagrało ale przy weryfikacji przy 99% wywaliło błąd , no i jak narazie gra działa i mam nadzieję że da się grać..

2. Lotnik421 Xbox One

3. mosiek666

mosiek666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dołączam się do tematu, zrobiłem kopie gry walke dead i przy weryfikacji wywaliło mi kilka sektorów złych ale gra działa tylko długo się ładuje , natomiast nagrywałem battlefield 3 i on nie działa , pisze że płyta nieczytelna żeby przetrzeć, co zrobić , czego to wina ?

4. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli macie przeróbkę lt3 to tak przepuszczać przez abgx z autofix level 3 żeby dograł pathe pod wasza przeróbkę a co do błędów przy weryfikacji to źle nagrane proponuje zwiększyć bufor i do prędkości 2.4x OPC odznaczone dla 4x OPC zaznaczone

5. mosiek666

mosiek666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dodam to ze nagrywam to na płytach verbatin singapure id płyty MKM-003-00 z predkoscią 2,4x bez op , no i raz mi nagra dobrze a raz nie, wracajac do battlefild 3 to tam są dwie płyty jedna do single a jedna multi player i co ciekawe tą z multi nagrał bez błędów i gra odpala a tą z single 2 razy płytę nagrałem i kicha ( nieraz w interfejsie tylko wyskakuje obrazek gry battlefield ale jak włączam to czarny ekran albo wyskakuje że płyta brudna) Moja nagrywarka ihas124 rev d zaktualizowałem sterownik z 8l04 do 8l05 , miałem też 8l0A ale to samo było i wróciłem do 8l05.

Wczytywanie...

Poleć forum