1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd -weryfokacja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wojtecki, Grudzień 1, 2014.

1. wojtecki

wojtecki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wiem że to odgrzewany kotlet i były już takie tematy i tak jak moi poprzednicy którzy pisali podobne wątki chodzi o to że wypalałem gierki wg. opisanych schematów jakie są na forach i było ok. ale od kąt zrobiłem ubdate windowsa na 8,1 przy weryfikacji dochodzi do 50% i wywala błąd w każdej grze którą chce wypalić ,******* mnie bieżę :blue: i nie wiem co dalej .zaznaczę już od razu nagrywarka fleszowana z rewizją B używana tylko do gier . płyt używam tylko Verbatim .ABGX nie pokazuje błędów dopiero weryfikacja wywala że w jakimś sektorze jest błąd

2. Lotnik421 Xbox One

3. elektor

elektor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Torun
    Czyli w czasie przechodzenia na drugą warstwe. Jaką prędkością nagrywasz ? 2.4 czy zmienia ci na 4x ?

4. Pat80

Pat80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Iława
    Mi osobiście odechciało się odpowiadać na pytania jak tylko zobaczyłem "ubdate" "bieżę" i mistrzowskie "od kąt" ... o tytule tematu "weryfokacja" nie wspominam.
    Człowieku tak bardzo trudno jest sprawdzić co się pisze?! Chcesz by inni pomagali i myśleli nad Twoim problemem a sam nie potrafisz nawet na chwilę skupić się nad tym co piszesz.. żenada.

Co do samego problemu, przy przechodzeniu z warstwy na warstwę powodów jest wiele i przydałby się jakiś log z IngBurna. Próbowałeś po przejściu na 8.1 reflaszhować nagrywarkę? Jeśli nie pójdzie sprawdziłbym czy po instalacji nie zmienił się tryb nagrywarki z IDE na AHCI, bo widziałem już taki problem, a nie wiem z jakiego windowsa się przesiadłeś.

5. wojtecki

wojtecki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sorki że tak cię zdenerwowałem takimi pierdołami no ale cóż nie jestem jakimś zaprawionym w boju informatykiem. Z komputerem ma styczność dopiero parę lat z racji mojego wieku uczę się powoli a nie jak to ma w przypadku młodych ,co do twojej porady z fleszowałem jeszcze raz i poszło na razie jest ok. natomiast windowsa miałem 8.0 i zrobiłem na 8.1 , rozumie że tryb nagrywarki musi być na IDE

6. Pat80

Pat80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Iława
    Tak IDE

Nie musisz być informatykiem by pisać poprawnie po polsku, to świadczy tylko o Tobie. Nie jest problemem sprawdzenie ortografii skoro większość przeglądarek ma wbudowaną taką funkcję. Dlatego uważam że jest to tylko i wyłącznie lenistwo.. a to już mnie denerwuje i nie uważam tego za pierdoły.

Wczytywanie...

Poleć forum