1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd xbox'a kod 0103

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez endriu1145, Maj 9, 2009.

1. endriu1145

endriu1145 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No więc tak jak mi już mówiliście doczekałem się dziada alias rod . no i tak ten błąd to 0103 i takie moje pytanie czy jakbym pastę zmienił to by działało?? bo konsola się włączała ale zacinała, a potem włączyła się i czarny obraz ale chodziła i nie wiem czy słać ją do serwisu do naprawy :p i gdzie polecacie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mateusz232

mateusz232 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja miałem 0103 po zmianie pasty zmienił sie na 0102 :p

4. Flisek

Flisek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Proponuję wysłać do serwisu. Też miałem taki problem. Wysłałem, poczekałem, przyszła nowa konsolka niestety bez HDMI lecz z nowymi radiatorami.

Wczytywanie...

Poleć forum