1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd z odczytem płyty 03-80-00. Problem. POMOCY

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sawciu2, Grudzień 5, 2013.

1. sawciu2

sawciu2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Starachowice-Wierzbnik, Kielce, Poland, Poland
    Witam. Mam problem z grami na swoją konsolę.
    A więc tak posiadam lt 3.0, napęd liteon, kopie gier (Fifa Street 3, GTA IV i inne.).
    Pożyczyłem od kolegi BF3 lecz ona nie działa. Po długim odczytywaniu płyty wyskakuje błąd 03-80-00 (gdy wcisnę X).
    Moje gry takie jak GTA są na płytach Esperanza i w formacie XGD2, a BF3 (XDG3) i inne gry kolegi na płytach Platinium.
    Konsolę rozbierałem czyściłem, dmuchałem, czyściłem pamięć podręczną dysku, karty pamięci itd.. Ale nadal nie chce załapać płyty kolegi.
    A i gdy włączyłem gry na otwartej konsoli zobaczyłem, że gdy uruchomiłem Fifę laser poruszał się w górę i dół, a na płytach kolegi nie.
    Więc proszę o pomoc bo poszukiwałem rozwiązanie lecz nie znalazłem nic pomocnego.

Pomoże ktoś ?

Info orso6 // Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A kolegi na jakich płytach?

4. sawciu2

sawciu2 Banned

Polubienia:
    0