1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd z pobraniem gry Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez CKCosiekk, Czerwiec 18, 2015.

1. CKCosiekk

CKCosiekk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam więc mam taki problem z Xbox że ostatnio kupilem grę borderlands 2 i przez przypadek usunelem ja z pendrive i teraz jak wchodze do ustawienia konsoli→konto→historia pobranych plików i tam wybieram te gre daje pobierz ponownie przez chwilę pobiera i zaraz 100% i napis nie można pobrać borderlands 2 a jak robię test połączenia z Xbox life to jest coś takiego
    Tworzenie gry: alert usługi proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDev

TheDev Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Hej! Czy konsola zwraca jakiś konkretny błąd wraz z kodem? Łączysz się kablem czy przez Wi-Fi?

4. Kwasek

Kwasek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Giżycko
    Jeśli to ten sam problem, który pojawia się u mnie, to wywala komunikat "Nie można pobrać gry {Tytuł}". Czasami po 5%, czasami po 20%, czasami od razu. Z zagranicznych forum dowiedziałem się, że problem występował już jakiś rok temu. U mnie pojawiło się od czasu wrzucenia Tomb Raider do GwG (wcześniej przez 2 miesiące nie korzystałem ze ściągania gier). Żadnego rozwiązania póki co nie znaleziono, support MS też nie potrafi wskazać przyczyny. Za to dema ściągają się bez problemu...

5. CKCosiekk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No tak mam to samo

6. CKCosiekk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie tylko ten napis a jestem połączony przez Wi-Fi ale też próbowałem kablem

Wczytywanie...

Poleć forum