Błąd z XBL ...

cocieto13

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam problem z XBL , gdy np. probuje dolaczyc do jakiejs grupy to wyskakuje blad , nie moge podlaczyc sie do serwerow na ktorych graja moi koledzy bo pisze (GTA4) po ang. ze jest błąd z połączeniem . XBL normalnie chodzi ale tez nie moge rozmawiac przez headset z przyjacielem. Kiedys normalnie chodzil XBL a teraz nie wiec prosze o pomoc.

AAA i jeszcze gdy robie probe polaczenia to dochodzi do ikonki xbox live i wyskakuje blad i wyskakuja jakies informacje.

Lacze sie poprzez router
 

emil 92

Użytkownik
Użytkownik
Może XBL GOLD Ci się skończyło
 

B0bek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak testujesz połączenie i wyskakuje ci bład to co tam jest napisane??

Najprawdopodobniej masz problem z NAT-em
 

cocieto13

Użytkownik
Użytkownik
mam golda . A jak rozwiazac ten problem z natem ?
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Radzę zrestartować router, bo czasami u mnie też dzieją się takie dziwne historie ;), a dopiero luknąć to >> http://x360iso.org/poradniki-ogolne/6912-siec-zmiana-nat-na-otwarty.html
 

cocieto13

Użytkownik
Użytkownik
taa zresetuje router a pozniej go nie skonfiguruje nie ma za co ;d
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
A co tam masz do konfigurowania po restarcie ?? Nie wiem jak można coś kupić, a później nie mieć pojęcia jak to dobrze skonfigurować.
 

cocieto13

Użytkownik
Użytkownik
nic nie dalo ...


Sory ale router mialem skonfigurowane przez moja siec
 

cocieto13

Użytkownik
Użytkownik
dobra temat do zamkniecia bo chyba zrobilem
 

spodobal

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jak już piszesz, że rozwiązałeś to podziel się z innymi w czym tkwił problem ??
 

gim5

Świeżak
Świeżak
Ja mam problem z x live a raczej z punktami .... dziwny problem dopiero teraz moge sobie sciagnac TLAD poniewaz kupilem dysk ale przechodzac do sedna sprawy dziwne bo jak wchodze w zakladke z TLAD na XLive i chce sciagnac ow dodatek to nie moge dodac punktow bo niby mam za malo a mam okolo 2400 MP wiec nie wiem czy nie wykrywa tych punktow czy juz stracily waznosc (wszystkie punkty zdobylem dzieki graniu nie kupowalem ani nic)
 

Do góry Bottom