1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marcinpl25, Luty 16, 2010.

1. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Witam ściągnąłem skate. wszystko na green oprócz O tych 4 możliwościach Crc 4 posibilites. I czy mogę z odpiętą wtyczką do neta w to zagrać i nie dostane bana czy może przeciwnie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. MaciekPRO

MaciekPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Jak podłączysz konsole do neta to od razu zaloguje cie w xbl i będziesz mógł wtedy dostac bana

4. Marcinpl25

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Ale tylko w 4 sposobie gdy w grze jest coś modyfikowane można dostać bana tak? Z tego co wyczytałem z samego abgx to tak. Więc gdybym grał offline to chyba bana nie dostane w takie same gta elfc grałem

5. Rooness

Rooness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Z tego co już się naczytałem na forum dopóki nie połączysz się z internetem po przerobieniu konsoli o bana możesz się nie martwić.

6. Marcinpl25

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Ale ja już od miesiąca mam profil na XBL i grałem w różne gry spełniające kryteria dla LT. Ale teraz mam ten błąd a chcę sobie offline pograć odpiąć kabel i pograć. Niby weryfikacja się powodzi tylko że to gra jest wadliwa. Nie wiem czy z tym błędem mogę grać offline mając konto online i grając w inne gry online. Żeby nie dostać bana.

Wczytywanie...

Poleć forum