1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ZiomaL, Marzec 9, 2011.

1. ZiomaL

ZiomaL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, pisze w tym temacie bo się dużo dzieje i potrzebuje szybkiej odpowiedzi, proszę moderatorów o nie usuwanie tematu.
    Kumpel oddał mi konto z allegro na którym kupił gry za punkty, ściągnąłem gry na swoją konsole, lecz po próbie włączenia ich na swoim profilu wyskakuje że nie można odtworzyć gry. Słyszałem o jakimś przenoszeniu licencji, ale nie wiem na czym to polega i jak to się robi.
    Proszę o pomoc.
    Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum