1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Blagam o pomoc flash samsung ms28

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez macek21, Listopad 3, 2008.

1. macek21

macek21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam niesamowity problem od dwoch tygodni proboje dokonac flasha napedu ms28 samsung,ale nie moge ciagle mam jakies problemu prosze mam wiele pytan a nie znam odpowiedzi a wiec dzieja sie nastepujace zeczy.

Mam pc z 4 portami sata iprep je wykrywa i sa w pelni kompatybilne z dosflashem i mtk lecz gdy uruchamia sie dos i wpisuje komende iDump wykrywa mi 2 napedy xtreme 1 jako master 2 jako slave wszystko jedno czy wybiore ktory kolwiek to nic sie dalej nie dzieje nie odczytuje mi oryginalnego firmwaru.

sprobowalem kolejny sposob zakupilem kontroler sata VT-6421 i podlaczam go do pc instaluje stery iprep wykrywa go i dalej robie rozruch peceta z boot cd jak w tutorialu z serwisu i kiedy po uruchomieniu sie dosu wlaczam xboxa komp sie wiesza tzn.nic nie moge napisac

2. Lotnik421 Xbox One

3. jendkerss

jendkerss Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Legionowo
    Odp: Blagam o pomoc flash samsung ms28

po co się bierzesz za coś o czym nie masz zielonego pojęcia... jeszcze coś popsujesz... przecież są ludzie na allegro co się tym zajmują... Jeśli chcesz to napisz do mnie na gg 2393742 to spróbuje Ci jakoś pomóc

Wczytywanie...

Poleć forum