1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błagam o pomoc :(

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fokus91, Wrzesień 24, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. fokus91

fokus91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , mam xboxa 360 zakupionego w 2012 w jednym ze sklepow. Xbox był odblokowany na podstawie takiej ze gre przerabiało sie w programie i wrzucało na dysk. Dzis zakupiłem sobie GTA V oryginalną wersję. Pełen uciechy zasiadając przed telewizorem i wkladajac płytke do napędu otrzymałem kominukat nierozpoznano płyty. 1) przetrzyj sciereczka 2) włącz konsole ponownie. Oczywiscie wykonałem to kilkakrotnie i nic . I tutaj mam pytania w dogłębnych sprawach xboxa jestem zielony . Co sie dzieje ?! czy na przerobionym boxie nie mozna grać w oryginalne gry ?! Prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu. Za pomoc jestem wstanie odwiędzczyć się nawet finansowo poniewaz bardzo mi na tym rozwiazaniu zalezy. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  4. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Masz RGH dalej idąc tym tropem napisz jakiego masz dasha obecnie do tego podaj wersje DL i FSD. Dziwne że nie idzie Tobie oryginalna gra ale może twój napęd jest uszkodzony.

5. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Jaka Konsola Fat czy Slim. Podaj MFR Date z tyły konsoli na naklejce jest

6. fokus91

fokus91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsola slim , MFR Date to 2011-08-24 a w ustawieniach konsoli INTERFEJS GŁOWNY : 2.0.14719.0

7. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Musisz zrobić update poradniki masz podlinkowane

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.