1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Blakada regiionalna

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez dydek61, Marzec 8, 2010.

1. dydek61

dydek61 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Biała Podlaska
    Kolega chce kupić konsole i znalazl dobra okazję ale konsola ma blokade regionalna i została kupiona w USA i pyta sie mnie czy warto kupić. Bo cena naprawde jest dobra!!:] Tylko że nie orientuje sie co do tej blokady:/ Szukałem na forum ale jest tylko jak ja zdjąc albo problemy z xboxlive. A mi chodzi o to czy da sie normalnie na niej grac na naszych polskich grach bez żadnego podłączania do xboxlive??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie da, nasze są PAL, ichsze NTSC. Wyjątek to gry Region Free

4. dydek61

dydek61 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Biała Podlaska
    A łatwo dostać u nas takie gry na taką konsolę??

Poleć forum