1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Blaszki od koszyczka na baterie problem

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez delimos1, Lipiec 31, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    Witam

Od pewnego czasu w jednym z dwóch padów wystąpił problem odnośnie obniżenia się tej blaszki znajdującej się na na środku koszyczka na baterie , do tej pory nie przeszkadzało mi to gdyż grałem cały czas drugim padem.Teraz postanowiłem naprawić ten kontroler i moje pytanie brzmi : Jak podnieść tą blaszkę aby pad znowu zaczął reagować ? Wiem , że należało podnieść te dwie blaszki na dole bo kiedyś o tym czytałem , ale jak to zrobić w warunkach domowych ?

PS.Pad nie włącza się oraz nie daje oznak życia , po przełożeniu koszyka z drugiego pada wszystko działa jak należy więc wina leży po stronie tylko koszyka ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Napchaj tam pazłotka (folia aluminiowa) i będzie Git.

1 osoba to lubi.
  4. Papa LOLO

Papa LOLO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łodź
    Trzeba podgiac troche ta mala blaszke w koszyczku do gory.

5. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    @Papa LoLo pytanie w jaki sposób bo że to trzeba zrobić to ja wiem :p

EDIT: Da się jakoś otworzyć ten koszyk bez uszkadzania niczego ?

6. Shiniox

Shiniox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Ale po co ty chcesz to otwierać? Zrób tak jak napisał SETH, weź troche pazłotka, zrób z tego małą kulke czy coś, i połóż na tej blaszce.

7. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    aaa sory , źle zrozumiałem SETH-a zaraz spróbuje tak zrobić i zobaczymy jak to będzie :D

Dzięki wielkie wszystkim nie wiem jakim cudem ale pad śmiga jak marzenie , Dzięki SETH można zamknąć

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum