1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BlazBlue trafi do Europy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez strusic, Sierpień 18, 2009.

1. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec

BlazBlue w końcu znalazło europejskiego dystrybutora. Grę na Stary Kontynent sprowadzi mało znane PQube, które wyda BlazBlue na PS3 i X360 w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Czasami czekanie się opłaca i tak ma być w przypadku BlazBlue. Ponad pół roku opóźnienia w wydaniu względem Stanów Zjednoczonych zostanie zrekompensowane dodatkową zawartością w postaci soundtracka, strategy guide oraz nowymi postaciami i większą ilością ciosów. Gra będzie dostępna w pięciu wersjach językowych.

Za BlazBlue stoi studio Arc Systems, które w pewnych kręgach jest uważane za króla dwuwymiarowych bijatyk. Gra zebrała ogromnie pozytywne recenzje, a rekordy popularności bije także na automatach. Na koniec wystarczy dodać, że to właśnie Arc Systems zawdzięczamy świetną serię Guilty Gear.

Źródło: http://gry.wp.pl/wiadomosci/blazblue-trafi-do-europy,44772,1.html

Modlitwy zostały spełnione! . Teraz tylko czekać. ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shadowriver

Shadowriver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ciekawe jak będzie z dostępnością w Polsce :> Niektóre bardziej japońskie tytuły czasami trudno znaleźć, jak np. Vakyria Chronicles na PS3. Jestem zainteresowany tym tytułem bo jestem fanem Gulty Gear, tylko nie wiem jak będę stał z kasą :p

Wczytywanie...

Poleć forum