1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

błędna weryfikacja, pomocy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kubson, Listopad 17, 2013.

1. Kubson

Kubson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam problem ponieważ straciłem już 2 płytki na tym że weryfikacja doszła do 49% i wyskoczył mi błąd, a 1 straciłem sam nie wiem dlaczego, ponieważ nagrywanie powiodło się, weryfikacja też, tylko Xbox nie mógł przeczytać obrazu, krzyczał że płyta jest uszkodzona... W tym ostatnim przypadku gra (Diablo 3) zaktualizowała mi dashboard z 15574 na 16202, ale dalej nie działała... nie wiem co jest przyczyną tego. Dodam że używam napędu Lite-On DVDRW LH-18A1P, nagrałem na nim już kilka gier pod dasha 15574 i działają. Gdzie leży problem? Wyczytałem żeby dać bufor w IMGburnie na maxa jak nagrywam Verbatimy, więc dałem, ale to nie pomogło, gry nadal nie chodzą, i teraz boje sie tracić kolejne płyty, nie mam pojęcia jak je nagrać...

dodaje skan z abxa, są 2 napisy na żółto o weryfikacji, ale dało rade, całość się nagrała, tylko nie chodzi w Xboxie

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  4. Kubson

Kubson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam LT 3.0 . jak moge dograc topologie? przez autofix level 3? to mam zawsze ustawione

Wczytywanie...

Poleć forum