1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błędne nagranie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mathes0015, Październik 31, 2010.

1. mathes0015

mathes0015 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobra
    Witam...
    Mam takie zapytanie... Nagrałem Dragon Age.. Ale xbox nie czyta w ogóle płyty jest tak" wkładam płytę do napędu>pisze odczytywanie> otwórz napęd..." i Teraz tak. nagrywałem płytę na laptopie toshibie , nie wiem co to za nagrywarka była. Nagrywałem jak zawsze tzn. Imgburn, płyty Mint, przy prędkości 2,4x no i zawsze się tak nagrywało Bez żadnych problemów konsola czytała płyty B. Dobrze... Ale..tym razem nie sprawdzałem abgxem iso.. i chciałem się dowiedzieć czy to może być przyczyna ? złego nagrania się płyty?

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrCybucH

MrCybucH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jaki iXtreme masz? jak stary to musisz w grze zmienić wave

4. mathes0015

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobra
  5. mathes0015

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobra
    Mógł by ktoś pomóc... Czekam na odpowiedź ponieważ nie wiem czy nagrywać inną nagrywarką, czy patchować abgx'em ? bo płyt nie zmienię ponieważ xbox czyta mi je tak samo dobrze jak verbatimy a są 3x tańsze...

6. rainpl

rainpl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nagrywałeś oczywiście z pliku .dvd, w którym był ustawiony LayerBreak na 1913760?

7. mathes0015

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobra
    Nie nie nagrywałem z dvd. ponieważ w IMGBURN'ie nastawiłem tam na layerbreak= 1913760 tak jak było na poradniku" dla leniwych^^" mam już to iso u siebie więc zaraz sprawdze go abgxem, jutro kupię płytę i nagram zobaczymy co i jak ;)

@@ Edit: Po sprawdzeniu abgxem wyskoczyły mi błędy... Mianowicie:

"PFI is incorrect based on the date this game was authored <should have matched 3 rd wave>" => " Video partition is incorrect based on the date this game was authored <should have matched 3 rd wave>" =>"Stealth check failed" - Taki komunikat oznacza że gra została przerobiona z WAVE 3 na WAVE 2, natomiast w bazie programu jest zapisane że powinno być to WAVE 3. Nic już nie robimy należy wypalić płytę (jeżeli jest to jedyny błąd) .
    PS. Grę taka można naprawić z powrotem na WAVE 3 jeżeli w katalogu programu Abgx360 tj .....Program Files\abgx360\StealthFiles\ , znajdują się pliki Video_0E58FB9D.iso. Abgx360 powinien automatycznie przywrócić WAVE 3 (pod warunkiem ze jest ustawiony zgodnie z zaleceniami)

więc sam nie wiem czego się obawiać.. Ludzie piszą żebym naprawił te błędy. Jeszcze trochę pokombinuje...

PS: z tego co wiem to mojego białasa abgx w ogóle nie powinien dotyczyć ponieważ mam iXtreme LT... jak wyżej już pisałem.. Więc po mojemu to wina nagrywarki.. nagrywałem jakąś nie znaną firma na lapku.. Jutro nagram na Asus DRW-2014S1 < jeśli wie ktoś czy ta nagrywarka jest dobra niech da znać

Eee jakieś to Dzikie:D teraz sprawdziłem na nowo ABGX'em i wyskoczyło mi tylko "video partition does match" czytałem o tym na forum jakimś i koleś pisał że mogę to zignorować jeśli dobrze zrozumiałem "I was running Splinter Cell Conviction through ABGX and got "Video partition does not match known data". Should I just ignore it? I heard that as long that all the CRC's matches its ok.

następna odpowiedź była"Hi, Yeah its just that ABGX does not support waves 5-6 video partition until it gets updated, follow these settings, and your good just make sure everything else is green and burn"

8. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Po pierwsze sprawdź czy płyta kopiuje się na dysk konsoli (o ile masz). Jeżeli nie to alternatywnie spróbuj skopiować płytę na dysk komputera. Napędy optyczne w komputerach są lepsze, więc nawet jeżeli napęd odczyta płytę to nie znaczy, że odczyta ją XBOX. Sprawdź jakość nagranej płyty w Nero (nie każdy napęd wspiera tę funkcję).

Osobiście uważam, iż płyta jest źle nagrana na co wskazuje komunikat, konsola próbuje odczytać płytę, lecz nie może. Co do błędów w ABGX - lepiej jak ich nie ma :).

Wczytywanie...

Poleć forum