1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bledy konsoli slim

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Loxus, Październik 10, 2016.

1. Loxus

Loxus Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witajcie,
    Mam problem z moim 360 slim. Konsola stala nie uzywana okolo 3miesiecy. Po wlaczeni zauwazylem ze nie widzi wifi wiec sprawdzilem o co chodzi. Wyglada to tak jak by nie bylo karty wifi choc jest zamontowana. Po poloczeniu internetu przez kabel widzi polaczenie z kablem kilka sekund i rozlacza wiec przez kabel tez nie dziala. Co to moze byc? Pamietam ze gralem w gta5 nawet jak nie mialem internetu. Teraz xbox nie widzi moich stanow gry bo caly czas krzyczy ze mam sie zalogowac na jakies konto choc jestem zalogowany.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1238
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    GTA 5 po któreś aktualizacji nie działa bez połączenia z siecią.

Co do problemu to zaczął bym o sprawdzenia routera.

4. Loxus

Loxus Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    No tak. Mogę sprawdzić router ale dlaczego nie widzi karty wifi? Od tego że konsola stała wyłączona raczej nic się nie stało, a xbox krzyczy aby włożyć karte wifi choć jest ona na miejscu

Wczytywanie...

Poleć forum