1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

błędy nagrywania + lt 3.0 na 2.0, xbl

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wiepsz, Wrzesień 28, 2013.

1. wiepsz

wiepsz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich forumowiczów, chciałem zadać 2 szybkie pytania. Przekopałem trochę tematów o jednym i drugim, ale wolę zapytać tu. Dla jasności sytuacji podam, że mam LT 3.0, a właściwie miałem, bo niepotrzebnie rok temu zaktualizowałem Fifę 13 i xgd3 już mi eksboks nie odpala. I tutaj zaczynają się moje pytania:

1) Fart czy jakieś ustawienia? Mam Ihas 124D, nagrałem Fifę 14 nieświadomie na xgd3 na płycie TDK (zostało kilka z kiedyś), wg. poradnika z netu jak pod tę nagrywarkę (i verbatimy) nagrywać. Poszło gładziutko, weryfikacja 100%, konsola rozpoznaje, ale nie odpala (blok xgd3). No nic, zmieniłem topologię, nagrałem raz jeszcze i ups, 97% weryfikacji (z dysku jest ok, z płyty chciała czasem czyszczenia szmatką). Zrobiłem update z pena, gra się zainstalowała i można grać, super. Chciałem wykonać kolejną kopię dla znajomego i lipa. A to nie rusza writing (na działających na początku do wersji 3.0), a to weryfikacja 49% przy innych ustawieniach (dla platinum - img burn pokazuje media id zgodne z nimi), a to znów weryfikacja 97%. Płyty, czy można to ruszyć? Nie zdążyłem spróbować raz jeszcze nagrać wersji xgd3 z ciekawości, bo już płyty się popaliły ;)

2) Tutaj poniekąd cd. Jak zrobię reflash napędu na 3.0, dam radę wbić się na XBL na obecnych kopiach? Zależy mi na graniu właśnie w Fifę, GoW 3 czy 4 i może inne strzelanki. Dam radę omijać te aktualizację z płyty i bezproblemowo na stealth patchach grać (abgx pokazywał, że nowa Fifa nie jest bezpieczna)? Proszę o praktyczne odpowiedzi, bo jeśli co chwilę mają być jakieś motywy, motywiki, może skuszę się na RGH.

Pozdro od świni ;)

Wczytywanie...

Poleć forum