1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błędy nagrywania

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rook96, Czerwiec 13, 2013.

1. rook96

rook96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Potrzebuje pomocy, posiadam konsole xbox 360 slim (taka czarna), jest przerobiona lt 3 , posiadam tez nagrywarke, te ktora jest podobno najlepsza do nagrywania gier na xbox'a - lite on 124b czy jakos tak. Nagrywam juz kolejna gre - Remember Me na plyte Verbatim DVD + R Dl 8 GB, po nagraniu wyskakuje mi nie mozna odczytac plyty, gry nagrywam z instrukcji z tego forum. Jak na razie dzieje mi sie tak z : Remember Me, Devil May Cry i Fifa 13. Gry typu: UFC, Fifa street, tomb raider, mortal kombat, nagrywaly mi sie bardzo dobrze, za pierwszym razem i dzialaly. Teraz jednak na DMC oraz Fife poswiecilem ok 8 plyt, z czego zadna nie chciala dzialac. W remember zalaczy sie do menu co najwyzej, a potem blad plyty, w DMC i Fife zreszta tak samo. Potrzebowlbym pomocy, poniewaz chcialem sobie w to pograc :(.

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Wczytywanie...

Poleć forum