1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błedy przy nagrywaniu gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez byczku1998, Kwiecień 2, 2015.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. byczku1998

byczku1998 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Witam, mam przerobioną konsolę LT 3.0 i mam problem z nagrywaniem gier. Nagrywam iHasem 122 E z burnermax, jak nagrałem far cry 4 i gta v to przy instalowaniu plików tak koło 30% obydwie gry się zacinają. Inne gry to komunikat o ściereczce. Kupiłem jakieś płytki "nołnejmy", firma ISY. wszystkie 10 płyt straciłem. Teraz pytanie, po stronie czego leży problem, płyty czy nagrywarki? Mam iHasa 124b, ale on tak jakoś działa jak chcę, ma problemy z wypalaniem czy odczytem czegokolwiek. Ewentualnie jak iHas 122 E nie nadaje się, to ile za nowego iHasa 124b? Dodam, że tą samą płytę GTA V wypalałem 3 razy, z różnymi ustawieniami(głównie z opc, bez opc...) i zawsze to samo. Nie włączam weryfikacji, bo 2 razy na 2 próby nie przeszło, czy to o czymś świadczy? :)

Z góry dziękuje za pomoc!

2. Lotnik421 Xbox One

3. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    jak ihas 124b ledwo chodzi to nie męcz go i spróbuj na tym 122e, przy użyciu payload tool, pamiętaj o wszystkich ustawieniach w imgburn, także o advanced settings (eeprom), jeżeli nie będzie pozytywnych efektów nagrywaj tym 122e opcją turncate bez bawienia się z payload tool i eeprom'em. Turncate + mp3 i jazda, ja tak robię odkąd przesiadłem się na lapka i nie widzi mi się kupować przejściówki usb żeby podłączyć mojego ihasa z fw ixtreme burner max.
    w tym temacie http://xboxforum.pl/threads/lt-maly-zbior-informacji-dla-swiezaka-2014-pytania-i-odpowiedzi.138506/ znajdziesz wszystkie niezbędne informację, jeżeli będziesz miał jakieś pytania, wal tam ;)

EDIT:
    aha.. zapomniałem wspomnieć o jednej istotnej sprawie.. tylko verbatimy!! a nie jakieś noname'y... osobiście zawsze używałem verbatim mkm-003-00

Ostatnia edycja: Kwiecień 2, 2015
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum