1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błedy przy Veryfikacji podczas nagrywania IMGburnem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xavari, Czerwiec 29, 2012.

1. Xavari

Xavari Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Otóż od jakiegoś czasu mam pewien problem. Chciałem nagrać naruto ultimate ninja storm generations gra się nagrała wszystko spoko ale gdy idzie drugi raz "Verify" to wyskakuje jakiś error w 15% i ten error się powtarza co uniemożliwia dokończenia nagrywania. Myślałem ze to jakieś zabezpieczenie na xgd3 ponieważ mam zwykła nagrywarkę ale kiedy próbowałem nagrać Bayonette gre z 2010 roku wyskoczył ten sam błąd w tym momencie wiecie może o co chodzi? Zbieram się do kupna Ihasa ale nie wiem czy to coś naprawi skoro gra z WAVE 4 bodajże nie chce się nagrać. Spotkaliście sie z takim błędem może coś poradzicie czekam na opinie. Dzięki.

PS. Nagrałem już około 15 xgd3 nie było żadnego problemu. Gier normalnych nagrałem około 80. Problem wystąpił od kilku dni wstecz

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Nie wiem czy spotkałem się z takim błędem, bo nie napisałeś jaki to błąd :p napisz konkretnie.
    Jeśli wcześniej nie było problemów to prawdopodobnie cos z nagrywarką i wymiana powinna pomóc

4. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Podaj nazwę i model nagrywarki, wklej tutaj również LOG z i imgBurn, oraz jakich płytek używasz.
    Wtedy coś zaradzimy. ; )

5. Xavari

Xavari Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    HL-DT-ST DVDRAM GSA-4167B nagrywarka stara. Plyty always Verbatim z ss bedzie ciezko bo nie zrobilem wczesniej a nie wiem jak sprawdzic jaki to byl bez nagrywania kolejnej gry a obecnie plytki nie mam na stanie wiec nie bardzo

6. djinsekt

djinsekt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Perła City
    Nagrywasz oczywiście używając pliku z rozszerzeniem dvd? Skoro mówisz,że to stara nagrywarka to może to oznacza jej koniec na tym świecie? No jak logów nie zapisałeś to będzie ciężko :) Masz może jakieś inne obrazy,które chciałbyś nagrać? Powodów takiego działania/a raczej niedziałania może być wiele :)

7. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Też obstawiam za starą nagrywarką, która już nie daje rady z płytkami DVD-DL.
    Jeśli ten problem się powtórzy przy następnym nagrywaniu, zapisz od razu LOG.
    Być może wtedy uda nam się Tobie pomóc.

Bodajże z 5 lat temu też miałem problem z nagrywaniem płyt DL na starej nagrywarce LiteON ( nie pamiętam już modelu, nagrywarka kupiona w 2004r ).
    Pomogła aktualizacja EPROMu tejże nagrywarki, jednak po pewnym czasie przestała nagrywać płytki CD aż w końcu umarła całkowicie.

8. Xavari

Xavari Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra panowie, jednak zaczekam na dochód pieniędzy i kupie IHASA jak problem będzie ten sam z tą nagrywarką dam znać w tym poście wielkie dzięki ;).

Wczytywanie...

Poleć forum