1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błędy w abgx

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wojtekbp89, Wrzesień 18, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. wojtekbp89

wojtekbp89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Paryż
    Cześć, jestem tutaj nowy, więc na wstępie się przywitam :)

Mam parę pytań. Nie wiem czemu nie działa mi wyszukiwarka ( w trybie podstawowym oraz zaawansowanym- zawsze pokazuje mi brak wyników), poszukałem trochę na forum ręcznie i znalazłem sporo odpowiedzi na swoje pytania. Lecz jednak na te, nie znalazłem. Otóż: czy jak wywala mi pewne błędy w abgh ( najczęściej dmi i ss is unverificated) to mogę nagrać płytkę i grać offline? Chodzi mi o to, czy M$ nie znalazł sposobu na graczy offline poprzez jakiś potajemny skrypt i ukryty proces, gdzie łączy się z internetem bez naszej wiedzy. Ustawiłem program tak jak jest w poradniku.

Planuję zakup konsoli w wersji slim 250 gb i do tego kinect, więc trochę pobędę na tym forum. Postaram się coś wykombinować z tą wyszukiwarką i z góry dziękuję.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    ten błąd to problem ,że patche na live ,żeby ms nie widział ,że to pirat.ale offline śmiało możesz grać. ms ma sposób na offline nowy dash 13xxx usuwający przeróbke

4. wojtekbp89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Paryż
    Aha. Dzięki. Już posegregowałem te obrazy w folderze "z błędami- do wywalenia" :D Szkoda głupio zarobić bułę, jak można trochę się przemęczyć. W sumie i tak nastawiam się bardziej na mutli- na konsoli :)

Poczekam na LT 2.0 i wtedy zadziałam :) Gdzieś, szperając po necie, trafiłem na przybliżoną datę- początek listopada. Nie wiadomo ile w tym prawdy...

5. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
  6. wojtekbp89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Paryż
    Ok. Dzięki :D A teraz tak pytanie prosto do Ciebie. Jak tam sprawuje się kinect? Frajda ? :) Opłaca się wydać za komplet 1500 zł ?

7. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    opłaca . ale pamietaj ,że musisz mieć 1,5m od tv .troszke duży pokój .frajda napewno jest polecam takie gry jak Kinect.Adventures, Kinect.Sports, Fighters Uncaged . ale fajnie się gra z kimś .a gier jest mega malo i zabawe będziesz miał z tego może miech i odstawisz to na półke. i ja mam osobiście zestaw który chcesz nabyć mam osobiście i mi się opłacał

8. wojtekbp89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Paryż
    Wiem, że powinna być taka odległość. No to by było wszystko w temacie, dziękuję :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum