1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błędy w grze

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Michal27888, Lipiec 26, 2012.

1. Michal27888

Michal27888 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Witam.
    Posiadam przeróbke lt 2.0 i chciałbym się dowiedzieć czy jest jakiś sposób na sprawdzenie czy gra jest dobrze nagrana(kupuje kopie zapasowe)
    ponieważ nie chciałbym żeby płyta robiła mi takie psikusy jak błąd z wytarciem płyty szmatką lub gdy przestaje się kręcić w napędzie lub gdy napęd nie może jej wcale odczytać.

Drugie moje pytanie dotyczy gry UFC3 po pewnym czasie gry płyta przestała się kręcić w tv pokazał sie czrny obraz do piero potem zaczoł znów działać dźwięk ale wyłączyłem grę.Od tego momentu wszystko jak narazie działa ok.

Prosiłbym użytkowników o odpowiedzi z góry za nie dziękuję.

Wczytywanie...

Poleć forum