1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Blizzard robi coś nowego

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QuickShare, Lipiec 4, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. QuickShare

QuickShare Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Torun
    Blizzard zastrzegł aż trzy znaki towarowe dla nazwy Cataclysm, co właściwie może odnosić się do wszystkiego, pora więc zacząć spekulować. Pierwsza hipoteza brzmi, że chodzi po prostu o kolejny dodatek do World of Warcraft, ale to mało dla nas ekscytujące. Wiadomo jednak, że w tym momencie firma pracuje nad dwoma nowymi projektami. Pierwszy z nich to kolejna gra z gatunku MMO określana jako tytuł następnej generacji, więc po cichu można by liczyć, że dostaniemy także coś na konsole. Pomimo wszystkich tych trudności, jakie stoją przed konsolowymi MMO. Druga rzecz to całkowicie nowa marka, o której póki co nic więcej nie wiadomo. Być może to właśnie jest Cataclysm?

Blizzard robi coś nowego

2. Lotnik421 Xbox One

3. shaggy

shaggy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie ma co spekulować, to kolejny (trzeci) dodatek do World of Warcraft, a co do mmo od Blizzarda na konsole, to nie ma co liczyć dla obecnej generacji konsol na nic takiego, kiedyś już o tym panowie z Blizzarda pisali.

4. Fynal

Fynal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a mi nie wiem czemu tan nazwa strasznie kojarzy się z Cthulhu ;P jednak wątpię aby to miało coś z tym wspólnego ;)

5. szabla27

szabla27 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    łódz
    A może by tak dali nam Diablo 3 na ixa hehehe pomarzyć dobra rzecz.

6. Shadowriver

Shadowriver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Starcraft: Ghost - The Project Resurrection? ;]

7. Agron95

Agron95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Namaco kiedyś też pisało że nie będzie tekkena na inne konsole niż playstation-a tu proszę na xboxa będzie. Wszystko jest możliwe trzeba tylko chcieć.

8. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Nie sądzę żeby Cataclysm było nazwą nowego dodatku do WoWa, trochę to za krótkie (porównajcie z The Burning Crusade i Wrath of the Lich King, trochę literek jest, co nie?), a także myślę że nie potrzebowaliby aż trzech znaków towarowych, skoro po prostu dodatek miałby logo World of Warcraft i pod spodem mniejszymi literami nazwę dodatku.

Co do kolejnych spekulacji, zrobienie przez Blizzard nowej marki byłoby nowiną na skalę światową, do tej pory trzymali się tylko Warcrafta, Starcrafta i Diablo. A jeśli to MMO to aż się boję w to zagrać. Wydałem na abonament do WoWa blisko tysiaka zanim przestałem.. ;(

@Agron Grałeś kiedykolwiek w World of Warcraft? Ja magiem na 70 lvlu ledwo mieściłem skróty do umiejętności na klawiaturze, na konsoli z padem byłaby to istna masakra. Poza tym, ludzie, nie przesadzajcie, WoW nie ma takich kosmicznych wymagań, swojego czasu grałem w niego na kompie z prockiem 1,3Ghz, 512 RAMu i Geforce 4 MX z 64mb pamięci i nie było najgorzej. A jeszcze podwójny abonament... Nieee, jak chcecie w WoWa to do kompa, inczej nie ma sensu.

@Szabla27 trochę czasu temu słyszałem że D3 ma wyjść także na konsolę. I powiem szczerze - czemu nie? Wystarczy delikatnie dostosować sterowanie i nie będzie najmniejszego problemu by nowe Diablo wyszło na X'a.

9. Galagher

Galagher Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    skoro Sacreda zrobili na x'a to z Diablo też by dali rade :) .

10. Shadowriver

Shadowriver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Przecie już wiadomo od ostatniego BlizzCon'a że pracują nad nowym MMO w nowym uniwersum :> Cataclysm może być właśnie nim, a ogłoszą go na tegorocznym BlizzCon'e w sierpniu.

Co do diablo przypominam że ta gra opiera się głównie na klikaniu i wsadzenie jej do systemu bez urządzenia punktującego wymagało by gruntownych zmian w sterowaniu... innymi słowy to już by nie było to samo Diablo.

11. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok

no coz,jak sie nie umie dobrego builda zrobic to sie pakuje we wszystkie umiejetnosci po kolei...

co do mmo na konsole:da rade,w sacred masz np 12(ABXY,to samo z trzymanym LT i RT) wiec do 'x360wow' mozna by bylo podobnie zrobic+przewijane menu(na pc masz skrotow 0-9 i 5 'poziomow' paska)...i nie bede mowil:

MAMY PRZECIEZ FF11 KTORY JEST MMO!

12. Agron95

Agron95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Owszem grałem, i szczerze mówiąc nie za bardzo mi to wychodziło(nie w sterowaniu ale w ogóle nie wiedziałem co, gdzie i jak). Moim zdaniem Blizzard coś wymyśli, zaytuje tu słynnego naukowca, myśliciela, ojca narodu (którego każdy pewnie zna) "Są na tym świecie rzeczy które się fizjologom nie śniły!"

A to mam nadzieję że blizzard jeszcze nie zapomniał o wspaniałej strategii jaką wytworzył czyli Warcraft 3 (nie world of warcraft). To była taka wspaniała gra, najlepsza strategia w jaką kiedy kol wiek grałem...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum