1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

blokada AP 2.5

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sodiwad, Grudzień 12, 2010.

1. sodiwad

sodiwad Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    przy próbie zagrania w fable 3 wyskoczyła mi aktualizacja konsoli, wiec ja zaktualizowalem bez problemu i moge grac.
    lecz gdy chce zagrac AC Brotherhood to przy takim samy zadaniu wyskakuje mi podczas aktualizacji ze nie mozna odczytac plyty...
    podobno ma to zwiazek z blokada AP 2.5, jednak taki sam problem jest podobno przy fable 3 ktore mi dziala juz bez zazutu. wie ktos o co chodzi? moze ktos mi pomoc?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Musisz wgrac LT+ inaczej nie ruszy fable jeszcze niektórym idzie ale assasin i nfs potrzebuja LT+

4. tomaszek12

tomaszek12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja mam iX 1.61 i jak na razie działają wszystkie gry :).

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  6. RickRoll

RickRoll Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak jak mówią LT+ i gry ruszą. LT+ ma w sobie mechanizm omijający AP25 który ostatnio wsadzili w gry. jeszcze trochę a do pudełek z grami wsadzą jakieś czipy, które trzeba będzie wsadzić do xboxa by gra ruszyła

7. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Albo masz Hitachi albo 3xdash... Twój post nie dużo wniósł, bo autor tematu w ten sposób nie zagra ;]

sodiwad, musisz zmienić fw na LT+, a najlepiej od razu na LT+1.1 (poprawiono niektóre błędy, najważniejszą poprawką jest możliwość grania w gry z x'a 1)

---

Ty byś nie robił nic, tylko pozwalał, żeby Cię okradali nie? Po co masz zamki w drzwiach?

8. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18

FAQ ze scenowej strony. Poczytaj, dużo jest na necie i to jest temat rzeczka ;)

9. sodiwad

sodiwad Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no ale fable tez mi nie powinno dzialac a dziala

Wczytywanie...

Poleć forum