1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

blokada dysku a ban?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dudi2000, Listopad 24, 2010.

1. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Witam mam pytanie, jeżeli przed ostatnia aktualizacja dasha odblokowywała możliwość ponownego instalowania na dysk po banie to, czy Microsoft zaprzestał blokowania dysków przy kolejnych banach?? Pytam ponieważ po w.w informacjach dopiero odważyłem się podpiąć konsole do netu a teraz się zastanawiam czy jeżeli mam nowego dasha kinecta to mogą mi zrobić blokade dysku, a wiadomo że starszego dasha nie da się wgrać i nic mi już nie odblokuje dysku, proszę o odpowiedz....

Wczytywanie...

Poleć forum