1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Blokada konsoli :(

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kochin, Styczeń 31, 2013.

1. kochin

kochin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Stało się po ponad 3 latach dostałem bana na konsolę.

Masa oryginalnych gier, gold kupowany od 3 lat...

Jakieś 2 lata temu skusiłem się na jakieś konto na allegro, chwile pograłem i skasowałem. Tyle. Widocznie nawet za taką pierdołę można dostać bana.
    Ale żeby od razu na konsolę? Ehhhh.... I to po takim czasie...

Jestem mega wkurzony. Dużo nie grałem, bawiłem się od czasu do czasu ale niestety już na mnie nie zarobią. Z tego co wyczytałem to niewiele jestem w stanie wywalczyć.

Konsola to XBOX Elite 120 GB Jasper z sierpnia 2009. Można to jakoś przerobić? Opłaca się? Jest jakaś przeróbka na której działają nowe gry i nie trzeba jej co miesiąc powtarzać?
    W sumie nowej nie chce teraz kupować, poczekam na wydanie next-genów...

Najbardziej szkoda mi konta do Battlefielda 3 ale mówi się trudno :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wrona93

Wrona93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    LPA
    i tak bywa... zależy jaki masz dasz w konsoli chodzi mi jakbyś chciał przeróbke RGH nie bawić się w płyty.

4. kochin

kochin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dashboard mam najnowszy. Jak mówię konsola była na bieżąco aktualizowana, podłączana do xbox live, konto gold więc dashboard jest nowy. Wlascie poczytałem o tym rgh i super wyjscie. Nie trzeba płyt tylko z dysku twardego. Tylko coś piszą, że z nowym dashboardem ciężko uruchomić. I trochę droga przeróbka bo 200 zł. Stare poczciwe LT+ 3.0 jest pewnie tańsze, ale dochodzi koszt płyt jak rozumiem. Dobrze myśle?

5. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    jeżeli obecnie RGH nie jest możliwe na najnowszym dashu to niedługo może stać się możliwe.
    RGH jest praktyczniejsze od LT. zwłaszcza w twojej sytuacji. płacisz raz i cieszysz się możliwościami konsoli aż do jej żywota :) a możliwości są naprawde duże.

6. kochin

kochin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprawdziłem wersję dasha - 2.0.16202. więc na razie z tego co wyczytałem nie jest to możliwe. Niestety mam Jaspera nie slima. Cieszy mnie, że niedługo może stać się możliwe. Będę obserwował rozwój sytuacji.

7. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Blokada konsoli :(

Tak, teraz możesz jedynie przerobic lt3.0, ale właśnie lepiej poczekać na rgh na ten dash do fatów, niedawno coś pisali o nowym hacku, ale narazie cisza..

Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum