1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Blokada kont silver

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ulan, Lipiec 22, 2011.

1. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Każdy kto zakupił konto silver na serwisie aukcyjnym zastanawiał się czy można dostać za nie bana i kiedy konto zostanie zablokowane. Mogę to wyjaśnić na swoim przykładzie. 15.07.2011 zakupiłem dwa konta z "nabitymi punktami" w każdym z nich aby wykorzystać te punkty trzeba było zrobić transfer punktów na inne Windows ID podane przez sprzedawcę. Każde takie konto ma gwarancję na wydanie punktów oraz na czas pobrania zawartości. Z każdego konta wydałem punkty i wszystko pobrałem jak najszybciej. Po zalogowaniu się dzisiaj na jedno konto wszystko było OK. Po zalogowaniu się na drugie konto wyświetlił mi się komunikat: "Twoje konto zostało zawieszone w usłudze Xbox LIVE. Nie można się zalogować do usługi Xbox LIVE do 9999-12-31. Wiadomość e-mail z informacjami wysłano na adres e-mail przypisany do identyfikatora Windows Live dla tego konta." Zalogowałem się na meila który przypisany jest do konta i tam były dwa meile: jeden który mówił o zakończonym powodzeniem transferze MSP, a drugi był następującej treści:

Powiadomienie o trwałym zawieszeniu: Kradzież ze sklepu

[ NIE ODPOWIADAĆ na tą wiadomość. Została ona wysłana z konta, które nie jest monitorowane. ]
    Niniejszym zawiadamiamy, że Twoje przywileje użytkownika w ramach usługi Xbox LIVE zostały trwale zawieszone ze względu na kradzież ze sklepu.
    Postępowanie, które doprowadziło do zawieszenia może zawierać, ale nie jest ograniczone do:

Powielenie historii zakupu
    Próby oszustwa na punktach Microsoft Points
    Bezprawne uzyskanie kodów wykupu

Twoje postępowanie zwróciło uwagę zespołu egzekwowania usługi LIVE ze względu na skargi przysyłane przez innych użytkowników usługi Xbox LIVE lub podczas działań serwisowych. Zespół egzekwowania LIVE przejrzał skargi i inne dane dotyczące postępowania i ustalił, że narusza ono Terms of Use (Zasady użytkowania) i/lub Code of Conduct (Kodeks postępowania) usługi Xbox LIVE. Ponieważ Twoje postępowanie stanowi naruszenie, zespół egzekwowania LIVE wydał trwałe zawieszenie.
    Podczas zawieszenia niemożliwe jest zalogowanie się do usługi Xbox LIVE. Twoje przywileje użytkownika w ramach usługi Xbox LIVE nie zostanie przywrócone.
    Biuro obsługi klienta nie może zmieniać ani udzielać bardziej szczegółowych informacji odnośnie zawieszenia.
    Firma Microsoft oczekuje od wszystkich klientów przestrzegania Kodeksu postępowania. Kodeks postępowania zawiera wskazówki dotyczące odpowiedniego zachowania w trakcie korzystania z usługi.
    Kodeks postępowania usługi Xbox LIVE jest dostępny z poziomu interfejsu głównego usługi Xbox LIVE w zakładce Zasady w sekcji Zarządzanie kontem oraz na stronie internetowej Xbox LIVE Code of Conduct - Xbox.com. Z Zasadami użytkowania usługi Xbox LIVE można zapoznać się na stronie internetowej Xbox LIVE Terms of Use - Xbox.com.

Uwaga: jeśli nie jesteś użytkownikiem usługi Xbox LIVE, zawieszenie może zostać wprowadzone w przypadku aktywności w witrynie Zune Social. Z Zasadami postępowania usługi Zune Social można zapoznać się na stronie internetowej http://www.zune.net/legal/codeofconduct.htm. Z Zasadami serwisu Zune Social można zapoznać się na stronie internetowej http://www.zune.net/legal/termsofservice.htm.

Dziękujemy,

Zespół egzekwowania LIVE

Tak że jedno konto zostało zablokowane drugie nie. Wrócę do domu to się zaloguję na to konto z poziomu konsoli zobaczę czy można pobrać coś z historii pobierania lecz nie wiem czy jest sens jak dostęp do usługi został zablokowany Xbox LIVE ale przynajmniej sprawdzę czy przy próbie logowania na zablokowane konto mozna dostać bana.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qrczaczek

Qrczaczek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    No a ostatnio o tym pisaliśmy :) hmm dziwna sytuacja , napisz od kogo punkty brałeś żeby uniknąć w przyszłości takich akcji. Ja osobiście kupiłem kilka razy już takie konta ale wykorzystuje punkty i je wywalam bo mi nie są już potrzebne. Ostatnio też rozmawiałem z sprzedawcą od którego kupuje punkty i konta z grami( czasem daje spory rabat) i mi na gg wyjaśnił jak te punkty są przydzielane do kont. Wiadomo mogą zdarzyć się oszuści ale głównie to działa legalnie i Xbox się nie czepia. Jak będę w domu to wkleję info które od niego dostałe.

A bana raczej nie powinieneś dostać bo za co za próbę logowania ? mogłeś nie wiedzieć i już ;)

4. ulan

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Zawsze można konta sprzedać lub się wymienić na inne ja dlatego je trzymam ewentualnie jak znajomy będzie miał x to mu je oddam żeby coś sobie zgrał. Niech leżą jeść nie wołają :) Co do logowania na to konto to szkoda że historii pobierania nie odtworzę na całe szczęście wszystko zassałem :)

5. Margolll

Margolll Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Dzisiaj zamowilem jedno takie konto, zobaczymy co tego bedzie :D

6. ulan

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Mi zablokowali to konto dopiero po 3 dniach więc chyba zdążysz wszystko pobrać. Tak jak napisałem że jedno mi zablokowali a drugie nie :)

7. ulan

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Dobra zalogowałem się na profil z poziomu konsoli. Profil odzyskał się normalnie można grac offline, nie dostałem bana tylko zablokowany jest dostęp do Xbox Live czyli jest taka sytuacja jak byśmy nie podłączyli netu.

8. mietafix

mietafix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    czyli co? bana na konsole sie nie dostaje?

mam pytanie do osob ktore juz skorzystaly, chcialbym kupic punkty, kogo polecacie? czy jak za te punkty kupie dodatki to po ich sciagnieciu, bede mogl uzywac ich na swoim koncie czy przepadaja po zablokowaniu konta?

9. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Macie przecież kilka godzin gwarancji.
    To normalne, że lecą bany na te konta.

10. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    tak swoja droga jak cos kupicie na to konto z niego dcl itd dziala z niego tylko to jak banuja calkowicie konto to jak to sie odpala? bo dcl itd z live jest na profil co sie z niego sciagnie chyba ze sie myle:)

11. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    @UP
    To nie ten ''myk'' z dwoma padami i innymi kombinacjami.
    Kupujesz takie konto, logujesz się na nie z konsoli, kupujesz/ściągasz co chcesz, a potem przenosisz licencję... :D
    Masz wtedy dostęp do tych gier/dodatków z każdego konta na Twojej konsoli.
    A to konto z punktami/grami mogą sobie banować... :p Jedyny minus to taki, że potem tego konta nie sprzedasz/oddasz.

Sent from my U20i using Tapatalk

12. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Jak to nie licencje można przenieść raz na 121 dni po tym czasie możesz odsprzedać konto bez problemu.

13. mietafix

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    czyli taki myk z przeniesieniem licencji z rożnych kont na nowa konsole mogę zrobić raz na 121 dni?
    Czy może co 121 dni mogę sobie przenieść konto na inna konsole, czyli 121 dni dla konta czy konsoli?

Czy pobrany tak VIP pass np do DIRT 3 będzie działał na moim domyślnym profilu?

14. ulan

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Jest tak jak !veins mówi. Wszystko co pobierzecie to nie zniknie z konsoli (chyba że sami fizycznie to usuniecie). Każdy profil na konsoli będzie z tego dowolnie korzystał. Mimo że jest zablokowane konto to pobrana zawartość działa. Ja zawsze jak coś pobiorę to usuwam dany profil ale wybieram usuń profil pozostawiając zawartośc

15. kostek941

kostek941 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a kupował ktoś od użytkownika points2k11 ? bo chciałbym kupić takie konto tylko boję się trochę o bana bo dopiero co abonament wykupiłem...

16. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Ja u niego kupowałem, zdecydowanie polecam :) Bać się raczej nie ma czego bo on sprzedaje konta, pobierasz zawartosć i tyle, nie musisz niż przetransferowywać.

17. kostek941

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a nie trzeba przenosić licencji przypadkiem?

18. kubek

kubek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeśli kupiłbym konto z punktami i za nie zakupił Rockstar Pass(Wszystkie dodatki do L.A. Noire) to ruszyłoby na moim profilu?

19. mietafix

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    najpierw pobrać, potem przenieść licencje?

20. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Wpierw przenoszę licencję, potem pobieram... ^^

21. kostek941

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ale za konto z grami już zakupionymi bana nie dostanę?

Wczytywanie...

Poleć forum