1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

blokada na konto - savy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wujot90, Listopad 11, 2011.

1. wujot90

wujot90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam ponownie,w poprzednim temacie pytałem Was co mi grozi za kupowanie kont z grami np z allegro, po dokładnym przeszukiwaniu sieci dowiedziałem się jak to wygląda, z racji tego że teraz pytanie jest nieco inne założyłem nowy temat w którym chciałbym Was spytać czy jeśli savy gier będę miał na pendrive, następnie podłączał go tylko w trybie offline, jak będę grał online to poprostu nie będę go używał, to czy wtedy zapisy gier będą działac na nowo utworzonym profilu ? i jeszcze jedno pytanie apropo zablokowanego konta: czy jak stworze nowe konto to żeby więcej nie spotkała mnie sytuacja z zablokowaniem owego konta to poprostu usunąć gry kupione w ten sposób czy mogą za kare ciągle mnie blokować? :D zastanawiam się nad tym bo z tego co widze w internecie to nieuniknione i pewnie w ciągu roku mnie zablokują, czy już teraz nie usunąć tego konta i nie założyć sobie dla świętego spokoju nowego.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wujot90

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  4. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nikt nie wie, bo nie ma potwierdzonych banów za kupowanie kont.
    Z technicznego punktu widzenia savy możesz przenosić między profilami za pomocą programów do eksploracji dysków xboxowych, np. Party Buffalo, Xplorer360 itp. Inna sprawa, że nawet jak masz zbanowany profil/konsole to nie możesz korzystać z Xbox Live, sam profil i savy będą normalnie działać offline.

5. wujot90

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    rozumiem, myślałem że to już pewne info że takie przypadki są.Ciekawi mnie tylko to że sprzedawcy takich kont na allegro zapewniają że to w 100% legalne i nie grozi za to ban na konto.Ile w tym prawdy trudno powiedzieć,chociaż sądząc po ilości pozytywów u większości, całkiem możliwe że nic za to nie grozi.

Wczytywanie...

Poleć forum